4/25/2017

AUTENTYCZNY DOMEK NA DRZEWIE

Piszą, że zachodzą zmiany. Nastaje era powrót do natury i naturalności. Zmęczeni trendem doskonałości, bezbłędności chcemy tego co prawdziwe, co miejscami niedopracowane ale płynące prosto z serca i  na miarę możliwości. Mamy dość sztuczności. 
Podróż od udawanej nieskazitelności do autentyczności zaczęliśmy już czas temu od jedzenia, ekologicznej, niekoniecznie pięknej ale zdrowej żywność. Później wstąpiliśmy do mody, designu i architektury, docierając na końcu do siebie, trywialnego ale najważniejszego "bądź sobą".  Tak, bądź sobą, indywidualnym tworem, niepowtarzalnym, nie poddającym się terrorowi doskonałości. Bądź innym, wadliwym ale interesującym sobą. 
Sesja THE TREEHOUSE sklepu Mango dla dzieci jest tutaj dobrą inspiracją, zachętą do praktykowania autentyczności, do powrotu do czasów kiedy byliśmy bezsprzecznie sobą, do dzieciństwa. Zapraszam.
  

1 komentarz:

  1. Ja jestem bardzo za :) niestety naturalne ciuszki dla dzieci są nieziemsko drogie ;( kiedyś usłyszałam, że ciuszek wyprany dopiero 14razy jest bezpieczny dla skóry dziecka... P.S Zapraszam także do mnie, wróciłam po dłużej przerwie :)

    OdpowiedzUsuń