6/08/2016

KOBIETY
Nie trafiłam. Idealne na dzień kobiet nie przyszło do mnie we właściwym czasie. Naśladując zatem retorykę Carrie Bradshaw zapytam: Czy to znaczy, że nie powinnam zamieszczać bo widocznie nie chciało być zamieszczone? Czy powinnam zaniechać bo co przegapione to przegapione? Coś na kształt było, minęło i nie wróci? 
Decyzja w załączeniu :)


TES Studio założone przez Magdalenę Lauk polską projektantkę i artystkę opracowało bardzo prosty, naturalny, niewymuszony branding międzykulturowego, międzypokoleniowego i międzynarodowego stowarzyszenia KOBIETY z Łodzi. Popieram działalności jednych i drugich. Pierwszych ze względu na oszczędną (czy oszczędność, generalnie,a nie w tym zdaniu, ma negatywny wydźwięk?) estetykę i dobrą robotę, drugich z jednego ale wystarczającego i wyjątkowego powodu - bycia kobietą. 

Spóźnione ale niewymuszone życzenia pomyślności(szczególnie w sferze zawodowej)kobietom życzy kobieta. Wyjątkowe życzenia składam mamom, by się rozwijały i były niezależne, bez względu na wiek oraz społeczne ukształtowanie lat minionych. 

Zdjęcia: TES Studio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz