1/19/2016

WELCOME TO BOERUM HILL HOUSE - STUDIA WORKSTEAD z U.S. and A. CZYLI DREWNIANA ZABUDOWA KUCHENNA WEDŁUG AMERYKANÓWWychodzę na chwilę z nieskazitelnej bieli na rzecz dworskiej stylizacji drewna i niebiańskiego nad nim zachwytu. Bo fronty szafek kuchennych niespotykane. W graficznej prostocie siła, która mnie omamiła. Rymuję bo dobry nastrój czuję. A poważnie to Studio architektoniczne z Brooklynu (joł bruklin!!!) WORKSTEAD - rocks my world!!!!.  U mnie tylko jedna kuchnia w przedłożeniu, u Nich samych projektów więcej, śmielej, bez kompleksów - tak jak to się robi w Ameryce. 
Poszerza horyzonty. Więc zapraszam dla wiedzy lub wiedzy, że nic nie wiedzy więc również wiedzy i to trudniejszej wiedzy do ogarnięcia i do przyznania. Welcome to Boerum Hill House. 

P.s. nie bójcie się surowego drewna, a zwłaszcza  nie bójcie się go używać w domu (i nie chodzi tu o kominek). Jego zalety przewyższają wadę jaką jest wysoka cena (choć nie zawsze - sosna taniuśka, sklejka brzozowa również przystępna). O zaletach drewna już kiedyś pisałam TU


zdjęcia: Workstead

3 komentarze:

 1. Faktycznie oryginalne, wyglądają superciekawie, drewno zawsze się sprawdza, chociaż w bieli też mogłyby wyglądać ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Drewno bielone czyli olejowane woskiem bielonym było, by równie interesujące. Pozdrawiam ciepło faktycznie ŁadneRzeczy :).

   Usuń
 2. Wygląda to niesamowicie. Narazie jestem na etapie przeglądania jakie mieszkania nowe Wrocław ma do zaoferowania ale jak znajde odpowiednie miejsce to przypomne sobie o tej aranżacji ;)

  OdpowiedzUsuń