11/24/2015

MIKOŁAJOWY PREZENT DLA DZIECI, NA WYMIAR, NA ZAMÓWIENIE, NA TRÓJNIAK RADOŚCI: ZAPROJEKTOWANIA, WSPÓLNEGO PRZEBYWANIA I ROZSĄDNEGO POSIADANIA NA LATA.


Żyjemy w takich czasach, że nasze dzieciaki wiedza co to design, więc już książka o d.e.s.i.g.n.- ie, - poniekąd świetna, którą moja latorośl posiada i uwielbia - na prezent, nie wystarcza. One chcą realnego designu we własnym wnętrzu, we własnym malutkim świecie zwanym pokojem, w którym im piękniej tym chętniej spędzają czas (więc jak chcecie dzieci uwięzić w pokoju dla własnej wygody oczywiście :) to już wiadomo jakim cudem :)). Nie tylko dzieci pragną, rodzice również, a może i bardziej. I świetnie bo wychowanie w dobrej estetyce owocuje.  
Dlatego dziś, na prezent, od Św. Mikołaja, dla dziecka, nie design do szafy na wieczne zapomnienie ale by nigdy nie zapomnieć i przygotować miejsce na prezent gwiazdkowy wiecznego zapomnienia :) - SZAFA. Drewniana szafa z buku bielonego, dla dziewczynki, dobrej jakości, ekologicznie, na wymiar, na zamówienie do samodzielnego zaprojektowania w konfiguratorze mebli na ewodd.com. Świetnie ćwiczenie dla naszych małych geniuszek komputerowych i ich Mam. Trójniak ;) radości: zaprojektowania, wspólnego przebywania i posiadania na lata. Polecam :) Jak dobry, kultowy, nie starzejący się design.   

Zdjęcia: Ewodd

2 komentarze:

  1. hym , ciekawy system zabudowy, jak ja to mówię, organizacja to podstawa ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze mówisz porządek musi być :) inaczej jest ..... nieporządek :). Pozdrawiam :).

    OdpowiedzUsuń