11/17/2015

APARTAMENT DLA GOŚCI NIE TYLKO NA CZAS NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT - SĄSIEDZI Z CZECH HOSTUJĄ



































Uwaga, uwaga nadchodzi czas gościnności. Dużymi susami, bo jak się okazuje niby do świąt daleko ale wszystko w koło łącznie z magazynami kobiecymi imputuje, że nie ma czasu do stracenia, za rogiem wesoła nowina, prezentów moc albo noc jakoś tak, magiczny czas, rodziny czar, ucztujmy się i gośćmy, barokowo, glamurowo, obficie. Hej a gdzie post i adwent, czas minimalizmu konsumpcyjnego w tym spożywczego i maksymalizmu duchowego? Zapomniane elementy niezbędne (wciąż niezbędne i niezbędne na zawsze) dla wewnętrzne równowagi. Poszukajmy. 
Tymczasem goszczę w Pradze u tych, którzy warci by zwrócić na nich uwagę BoysPlayNice, DDAANN architekti i Mjölk architekti w ich apartamencie dla gości: członków rodziny i przyjaciół. Ascetycznie ale z wszystkim co niezbędne na niezbyt krótki acz nie za długi by stać się niewygodnym i namolnym, czas. Co ważne, półki, półeczki, szafki, szafeczki żeby nie pozostać na miesiąc - ups, na dwa tygodnie - lepiej, w zadusznej i bezdusznej walizce. No i z wystawnym rowerem dla wygody mieszkania i podróżowania w Pradze. Zdecydowanie kreatywnie. 








 




 

 

 







Zdjęcia: dzięki uprzejmości BoysPlayNice

3 komentarze:

 1. hihi w związku ze świętami coś w tym jest, my też będziemy gościć w tym roku sporo osób. Dawno nie widziałam tak nowoczesnego wnętrza, bardzo ciekawe!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Pastelowy domku, fajnie że do mnie zawitałaś :) Co do gości ja osobiście uwielbiam się i gościć i innych gościć więc gościnnie witam!

   Usuń
 2. Niesamowity apartament, świetnie wygląda kuchnia. W pełni został wykorzystany każdy metr kwadratowy zachowując przy tym przestrzeń.

  OdpowiedzUsuń