1/09/2015

Wszystkiego Porządnego w Nowym Roku;)


Porządek... w Nowym Roku otrzymał porządne życzenia:

Wszystkiego Porządnego w Nowym Roku;)

Wraz z wybiciem północy ostatniego dnia grudnia rozpoczęła się epidemia zakaźnej choroby zwanej noworocznym postanowieniem.

Rozprzestrzeniała się z prędkością światła i niemal w tym samym tempie znikał po niej ślad. Pozostawiając za sobą smugę nieprzyjemnego zapachu niekonsekwencji.
Poradniki i artykuły roją się od porad i ostrzeżeń jak wytrwać, jak dotrzymać, jak się nie poddać lub jakie obietnice sobie złożyć, a których nie warto.
Pozostając więc na fali najczęściej googlowanych zagadnień pozwolę sobie odcedzić z nich jedną myśl, która konsekwentnie dźwięczy mi w głowie:


Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
 Czas i tak upłynie.

                    (H. Jackson Brown, Jr.)

I tak wyłamując się z chóru, powoli już zniechęconym głosem biadolącego “może za rok”, powiem sobie i Tobie 
“a mi się już udało”:)!!!
 Jestem chodzącym przykładem, że można:) zacząć od jednego zamiast stu postanowień na raz i lekko przechytrzyć wspomniany już czas:)
 moim małym trikiem okazał się marsz z przedtaktu:) wymarzone na wielki początek roku rozpoczęcie treningów na siłowni i racjonalnego odżywiania rozpoczęłam... 
tuż przed końcem roku!:) 
I nie ma przeproś:) słowo się rzekło, kobyłka u płotu! A u mnie karnet w kieszeni i pierwsze zakwasy za płotem;) czekam tylko na przepis na cieciorę od Pani - Krysiu! i kolejny krok do celu bliżej:) 
Pan Brown zdecydowanie postawił mnie do pionu. Nie obudzę się jutro z figurą bez zarzutu, gotową w bikini, ale zanim bikini time nadejdzie dam z siebie wszystko i wykorzystam upływający czas, czego sobie i Tobie Porządku życzę:)

P.S.
Cokolwiek postanowisz, działaj z uśmiechem na twarzy! To nie kara, a świadomy wybór, by życie było jeszcze lepsze niż dotąd:)

ANNADziękuję za życzenia! Jest mi miło. A i Tobie Anno:
PORZĄDKU w Nowym Roku!

 PANI KRYSIA

P.S.
 A przepis na cieciorkę? 
najlepszy TU
więc nie ma się co wysilać i go powtarzać w poście
- nie daj Boże ulepszać.
zdjęcia: www.nicolemcquadephoto.comPozdrawiamBrak komentarzy:

Prześlij komentarz