12/08/2014

Na wigilijnym stole


Zbliżają się święta.Najwyższy czas by pomyśleć o wigilijnym stole.I tu nietypowo, bo nie o świątecznym menu będzie słowo lecz o dekoracji. Otóż, ostatnio zachwycił mnie projekt polskiego artysty Andrzeja Budka - tekturowa choinka 1| 2 | TREE do samodzielnego złożenia.Jeden kawałek tektury, dwa proste kroki by ją złożyć i efekt - TREE! To także TREE x P - pięknie, prosto, pomysłowo :). Idealny eco dekor na wigilijny stół i nie tylko. W ostemplowanej kopercie znajduje się choinka, którą można ozdobić lub wysłać jako pocztówkę - zamiast kartki świątecznej.
Można też projekt artysty potraktować jak inspirację i zrobić podobną choinkę od początku do końca samemu. Pójść do sklepu, zapytać czy nie mają zbędnych pudełek. Przynieść do domu i powycinać tyle choinek ile dusza zapragnie lub na ile ograniczenia gabarytowe pudełka pozwolą. Lub jakkolwiek inaczej. 
Pewien pięciolatek gdy zobaczył tekturowa choinkę na ekranie mojego monitora zakrzyczał: - ale piękna - i wybiegł do drugiego pokoju. Po chwili wrócił, machając tekturą. Powiedział: - huraa mam taką sama tekturę. I niewiele się zastanawiając zaczął wycinać choinkę.     
Warto wziąć przykład. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz